Formou prezentace řešena velice aktuální problematika vrozené hluchoty podle G.Van Campa čerpající z materiálů celosvětového sjezdu ORL v roce 2006. Do detailu jsou probírány počty genů nesyndromového postižení sluchu, geny potřebné pro morfogenezi cilií vláskových buněk, genetická diagnóza sluchového poškození , genetická heterogenita, množství genů pro analýzu, fenotypická korelace genotypu Cx26.

ppt Vrozená hluchota podle G. Van Camp (BE) transfer materiálu z celosvětového ORL sjezdu 2006 Stáhnout - Vrozená hluchota podle G. Van Camp (BE)transfer materiálu z celosvětového ORL sjezdu 2006Otevřít v novém okně - Vrozená hluchota podle G. Van Camp (BE)transfer materiálu z celosvětového ORL sjezdu 2006 1.3.2012 2.03 MB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

Klíčová slova: Vrozené hluchota, Cx26, geny nesyndromového postižení sluchu, genetická diagnóza sluchového poškození, genetická heterogenita, fenotypická korelace genotypu Cx26., Vrozené hluchota, Cx26, geny nesyndromového postižení sluchu, genetická diagnóza sluchového poškození, genetická heterogenita, fenotypická korelace genotypu Cx26.

autor: Zdeněk Kabelka | pracoviště: Klinika ušní, nosní a krční | publikováno: 1.3.2012 | poslední úpravy: 1.3.2012
citace: Kabelka Zdeněk: Vrozená hluchota podle G. Van Camp (BE) transfer materiálu z celosvětového ORL sjezdu 2006. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 1.3.2012, poslední aktualizace 1.3.2012 [cit. 2017-11-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1898>.