Kochleární implantace

Kochleární implantace - historie, současnost, princip, příčiny vzniku hluchoty, kritéria výběru kandidátů pro kochleární implantace

doc Kochleární implantace Stáhnout - Kochleární implantaceOtevřít v novém okně - Kochleární implantace 14.3.2009 1.34 MB kdokoli Creative Commons License
Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence
html Kochleární implantace Přejít - Kochleární implantaceOtevřít v novém okně - Kochleární implantace 5.10.2009 kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: Hluchota, kochleární mikrofonní potenciály, Kochleární implantát

autor: Zdeněk Kabelka | pracoviště: Klinika ušní, nosní a krční | publikováno: 14.3.2009 | poslední úpravy: 7.6.2010
citace: Kabelka Zdeněk: Kochleární implantace. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 14.3.2009, poslední aktualizace 7.6.2010 [cit. 2019-08-18] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=57>.

• Komplikace a reimplantace u KI  (Dáša/bomilda@centrum.cz, 11.6.2013, 15:30)
    Dobrý den, chtěla bych se zeptat na výskyt komplikací a důvody reimplantace u kochleárních implantátů. Pokud je to možné, tak i procentuální výskyt těchto dvou situací a příčiny. V případě, že je tato problematika uvedena v literatuře či přímo na internetu, zda byste mi nemohli zaslat odkazy či názvy daných knih. Tyto informace budou sloužit ke zpracování jedné z kapitol mé bakalářské práce na téma: Technické aspekty kochleárních implantátů - studuji speciální pedagogiku na UK. Předem moc děkuji za odpověď.