Vrozená hluchota

Materiál určený pouze pro přípravu k výuce.
Nejedná se o kopii či náhradu přednášky.
Prostudování vytváří prostor pro lepší zapamatování a možnost přípravy na aktivní diskuzi.

ppt Vrozená hluchota Stáhnout - Vrozená hluchotaOtevřít v novém okně - Vrozená hluchota 26.10.2010 2.03 MB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

autor: Zdeněk Kabelka | pracoviště: Klinika ušní, nosní a krční | publikováno: 26.10.2010 | poslední úpravy: 11.1.2011
citace: Kabelka Zdeněk: Vrozená hluchota. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 26.10.2010, poslední aktualizace 11.1.2011 [cit. 2019-11-15] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1450>.