Anatomie a fyziologie sluchového analyzátoru, sluchová dráha, vyšetření sluchu a experimentální modely na zvířatech, regresivní změny v oblasti sluchového analyzátoru

Klíčová slova: Sluchové dráhy, sluchové testy, Sluch, sluchový analyzátor, sluchová dráha, zvířecí experimentální model

autor: Daniel Groh | pracoviště: Klinika ušní, nosní a krční | publikováno: 15.3.2009 | poslední úpravy: 7.6.2010
citace: Groh Daniel: Základní souhrn anatomie a fyziologie sluchového analyzátoru, sluchová dráha, teoretické základy vyšetření sluchu a experimentální modely na zvířatech, regresivní změny v oblasti sluchového analyzátoru.. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 15.3.2009, poslední aktualizace 7.6.2010 [cit. 2019-11-20] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=64>.