Biofyzika – Magisterské studium všeobecné lékařství 2012/2013

Kurz v systému Moodle. Studijní materiály předmětu Biofyzika pro posluchače 1. ročníku magisterského studia Všeobecné lékařství – zimní semestr 2012/2013 – Ústav biofyziky, Univerzita Karlova v Praze, 2. lékařská fakulta (biofyzika@lfmotol.cuni.cz). Kurz obsahuje prezentace všech přednášek, prezentace, návody a protokoly ke všem praktickým úlohám, sylabus, zkouškové otázky a všechny další informace nezbytné k absolvování předmětu. Studenti se seznámí se základy lékařské biofyziky a biofyzikálními principy diagnostických a terapeutických metod; poznatky uplatní ve své odborné a případně výzkumné praxi i v dalším studiu.

Biofyzika – Magisterské studium všeobecné lékařství 2012/2013 11.9.2012 kdokoli Creative Commons License