Zdravotní laborant - Matematická statistika Bc 2010/2011

Výuka předmětu Matematická statistika ve studijním programu Zdravotní laborant

Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence

autor: Jitka Feberová, Lubomír Štěpánek | pracoviště: Ústav vědeckých informací | publikováno: 5.5.2011 | poslední úpravy: 5.5.2011
citace: Feberová Jitka, Lubomír Štěpánek: Zdravotní laborant - Matematická statistika Bc 2010/2011. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 5.5.2011, poslední aktualizace 5.5.2011 [cit. 2017-12-12] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1788>.