Neurologické vyšetření dětí do vývojového věku 1 roku

Přednáška

Klíčová slova: neurologické vyšetření dětí

Obor:

autor: Alena Zumrová | pracoviště: Klinika dětské neurologie | publikováno: 3.5.2011 | poslední úpravy: 3.5.2011
citace: Zumrová Alena: Neurologické vyšetření dětí do vývojového věku 1 roku. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 3.5.2011, poslední aktualizace 3.5.2011 [cit. 2017-09-19] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1741>.