Diagnostické postupy u akutně vzniklé poruchy vědomí

Přednáška

Klíčová slova: akutně vzniklá porucha vědomí

Obor:

autor: Věra Sebroňová | pracoviště: Klinika dětské neurologie | publikováno: 3.5.2011 | poslední úpravy: 3.5.2011
citace: Sebroňová Věra: Diagnostické postupy u akutně vzniklé poruchy vědomí. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 3.5.2011, poslední aktualizace 3.5.2011 [cit. 2017-11-18] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1739>.