Nádory centrálního nervového systému v dětském věku

Přednáška

Obor:

autor: Ivana Perníková,, Markéta Chánová, Miloš Tichý, Miloslav Holub, Josef Zámečník, Roman Kodet | pracoviště: Klinika dětské neurologie | publikováno: 3.5.2011 | poslední úpravy: 3.5.2011
citace: Perníková, Ivana, Markéta Chánová, Miloš Tichý, Miloslav Holub, Josef Zámečník, Roman Kodet: Nádory centrálního nervového systému v dětském věku. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 3.5.2011, poslední aktualizace 3.5.2011 [cit. 2019-08-20] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1733>.