Seznámení se základními programy WHO, Národní program podpory zdraví, jeho jednotlivé kapitoly.Jednotlivé kapitoly programu Zdraví 21 - výběr informací, které se týkají populace v České republice, nová koncepce Zdraví 2020. Mezinárodní hnutí červeného kříže, historie, současnost, hlavní úkoly v České republice a na mezinárodní úrovni, Unicef - historie, hlavní úkoly v ČR a na mezinárodní úrovni.

Programy a organizace zaměřené na podporu zdraví 26.11.2012 112 KB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License
 Programy zaměřené na podporu zdraví 17.5.2010 uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License