Multimediální atlas neurologických příznaků a syndromů

Základem se Multimediálního atlasu neurologických příznaků a syndromů stala řadu let vznikající videotéka a semiologická databáze Neurologické kliniky dospělých 2.LF UK. Zpočátku náhodné „sbírání“ zajímavých kazuistik postupně přerostlo v systematickou práci, která se pokouší zmapovat celou oblast neurologických vyšetřovacích technik a syndromologie.

Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence

Klíčová slova: neurologické příznaky, neurologické syndromy, multimediální atlas

Obor:

autor: Martin Bojar, Rudolf Černý, Jan Vejvalka | pracoviště: Neurologická klinika dospělých | publikováno: 16.3.2009 | poslední úpravy: 20.11.2011
citace: Bojar Martin, Rudolf Černý, Jan Vejvalka: Multimediální atlas neurologických příznaků a syndromů. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 16.3.2009, poslední aktualizace 20.11.2011 [cit. 2017-11-24] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=74>.