Jak přistupovat k nemocným s cévní mozkovou příhodou?

Role praktických lékařů v péči o nemocné s cévní mozkovou příhodou (CMP). Současný stav v péči o nemocné s CMP. Přednemocniční péče o nemocné s CMP. Skepse a možnosti v léčbě CMP - role praktických lékařů.

Obor:

autor: Martin Bojar | pracoviště: Neurologická klinika dospělých | publikováno: 16.3.2009 | poslední úpravy: 7.6.2010
citace: Bojar Martin: Jak přistupovat k nemocným s cévní mozkovou příhodou?. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 16.3.2009, poslední aktualizace 7.6.2010 [cit. 2018-12-15] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=72>.