Onkogenetika Reviews

Článek k onkogenetice pro podporu výuky KG pro 5. ročník -  české a zahraniční studenty.

pdf Onkogenetika Reviews Stáhnout - Onkogenetika ReviewsOtevřít v novém okně - Onkogenetika Reviews 3.2.2010 273.51 KB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

Klíčová slova: Lynch syndrome, hereditary colorectal cancer

autor: Autoři uvedeni v článku | pracoviště: Ústav biologie a lékařské genetiky | publikováno: 3.2.2010 | poslední úpravy: 11.5.2011
citace: uvedeni v článku Autoři: Onkogenetika Reviews. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 3.2.2010, poslední aktualizace 11.5.2011 [cit. 2019-09-19] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=718>.