Alimentární infekce

Úvod do klinické mikrobiologie s ohledem na hlavní původce gastrointestinálních infekcí. Výčet střevních patogenů, charakteristika a základní symptomatika jimi vyvolaných onemocnění včetně enterotoxikóz. Zopakování odběru materiálu pro mikrobiální diagnostiku alimentárních infekcí.

pdf Alimentární infekce Stáhnout - Alimentární infekceOtevřít v novém okně - Alimentární infekce 11.11.2013 1.66 MB kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: alimentární infekce

autor: Pavel Dřevínek | pracoviště: Ústav lékařské mikrobiologie | publikováno: 11.11.2013 | poslední úpravy: 11.11.2013
citace: Dřevínek Pavel: Alimentární infekce. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 11.11.2013, poslední aktualizace 11.11.2013 [cit. 2017-11-18] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=2031>.