Onkogenetika a diagnostické situace

VÝUKOVÝ MATERIÁL PRO 5. ROČNÍK - KLINICKÁ GENETIKA. Přednáška prezentovaná při blokové výuce Klinické genetiky. Onkogenetická prezentace. Nádorová onemocnění, hereditární malignita, klinicko-genetické vyšetření, molekulárně genetické testování, Lynchův syndrom, Li-fraumenův syndrom, atd.

Klíčová slova: onkogenetika, diagnostika, hereditární malignity, syndromy

autor: Alena Puchmajerová | publikováno: 10.11.2011 | poslední úpravy: 10.11.2011
citace: Puchmajerová Alena: Onkogenetika a diagnostické situace. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 10.11.2011, poslední aktualizace 10.11.2011 [cit. 2017-11-21] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1832>.

• prosím o černobílou verzi  (Dominik Blažek, 25.1.2012, 20:47)
    Dobrý den, prosím bylo by možné mít černobílou verzi tohoto pdf? Díky