Seznámení s knihovnou, základy práce s katalogem

Cílem tohoto kurzu je seznámit vás se službami poskytovaných knihovnou, získání orientace na stránkách knihovny, osvojit si vyhledávání v katalogu, prodlužovat nebo rezervovat výpůjčky. Nakonec se naučíme jak k pouhému seznamu literatury ke studiu získat konkrétní knihu.

Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence
html Seznámení s knihovnou, základy práce s katalogem Přejít - Seznámení s knihovnou, základy práce s katalogemOtevřít v novém okně - Seznámení s knihovnou, základy práce s katalogem 6.5.2011 uživatel na příslušné univerzitě Creative Commons License
Obor:

autor: Kateřina Kieslingová | pracoviště: Ústav vědeckých informací | publikováno: 6.5.2011 | poslední úpravy: 6.5.2011
citace: Kieslingová Kateřina: Seznámení s knihovnou, základy práce s katalogem. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 6.5.2011, poslední aktualizace 6.5.2011 [cit. 2017-09-24] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1792>.