Rehabilitace na transplantační jednotce

výukový materiál - ošetřovatelství

autor: Petr Sedláček | pracoviště: Klinika dětské hematologie a onkologie | publikováno: 15.11.2010 | poslední úpravy: 15.12.2010
citace: Sedláček Petr: Rehabilitace na transplantační jednotce. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 15.11.2010, poslední aktualizace 15.12.2010 [cit. 2019-06-26] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1485>.