Glaukom

Příspěvek je určen studentům 4. ročníku magisterského studia medicíny 2.LF v rámci bloku Oftalmologie.

ppt Glaukom Stáhnout - GlaukomOtevřít v novém okně - Glaukom 19.10.2010 175.5 KB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: Glaukom, Glaukom

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 2
rating
uživatelské hodnocení

autor: Jiří Záhlava | pracoviště: Oční klinika dětí a dospělých | publikováno: 19.10.2010 | poslední úpravy: 19.10.2010
citace: Záhlava Jiří: Glaukom. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 19.10.2010, poslední aktualizace 19.10.2010 [cit. 2017-09-24] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1387>.