Celkový stav nemocného, stav vědomí, tělesná teplota

ppt Celkový stav nemocného, stav vědomí, tělesná teplota Stáhnout - Celkový stav nemocného, stav vědomí, tělesná teplotaOtevřít v novém okně - Celkový stav nemocného, stav vědomí, tělesná teplota 20.10.2010 345 KB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

autor: Jitka Zelenková | pracoviště: Interní klinika | publikováno: 5.10.2010 | poslední úpravy: 14.1.2011
citace: Zelenková Jitka: Celkový stav nemocného, stav vědomí, tělesná teplota. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 5.10.2010, poslední aktualizace 14.1.2011 [cit. 2019-09-16] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1350>.