Chirurgická léčba onemocnění srdce

Přehled o chirurgické léčbě srdečních onemocnění, včetně transplantace srdcea mechanických srdečních podpor.

pdf Chirurgická léčba onemocnění srdce Stáhnout - Chirurgická léčba onemocnění srdceOtevřít v novém okně - Chirurgická léčba onemocnění srdce 17.9.2010 8.36 MB kdokoli

Předměty/kurzy

autor: Jiří Malý, Jiří Malý | pracoviště: Kardiochirurgická klinika | publikováno: 17.9.2010 | poslední úpravy: 17.9.2010
citace: Malý Jiří, Jiří Malý: Chirurgická léčba onemocnění srdce. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 17.9.2010, poslední aktualizace 17.9.2010 [cit. 2018-11-18] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1291>.