Záchovné operace mitrální chlopně

Přednáška je zaměřena na patofyziologii nedomykavosti mitrální chlopně, její klasifikaci a možnosti chirurgické rekonstrukce chlopně.

ppt Záchovné operace mitrální chlopně Stáhnout - Záchovné operace mitrální chlopněOtevřít v novém okně - Záchovné operace mitrální chlopně 15.9.2010 798.04 KB kdokoli

Předměty/kurzy

autor: Marek Šetina | pracoviště: Kardiochirurgická klinika | publikováno: 15.9.2010 | poslední úpravy: 16.1.2011
citace: Šetina Marek: Záchovné operace mitrální chlopně. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 15.9.2010, poslední aktualizace 16.1.2011 [cit. 2019-12-13] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=1287>.