Konference AMSE 99 Jerusalém

Cíl konference - dialog, výměna zkušeností, kontakty LF. Věda, výzkum. Bioetika, klinická etika. Bioetika, klinická etika. CME - Celoživotní vzdělávání.

Klíčová slova: Management lékařské praxe, bioetika, vzdělávání odborné, Management, vědecká příprava, curriculum

Obor:

autor: Martin Bojar | pracoviště: Neurologická klinika dospělých | publikováno: 22.3.2009 | poslední úpravy: 7.6.2010
citace: Bojar Martin: Konference AMSE 99 Jerusalém. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 22.3.2009, poslední aktualizace 7.6.2010 [cit. 2019-07-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=114>.