Statistika II.

Populace a výběr. Intervaly spolehlivosti. Hypotézy a významnost. Hypotézy o průměru. Hypotézy o rozptylu. Hypotézy o pořadových číslech. Hypotézy o alternativních hodnotách. Další statistické metody.

ppt Statistika II. Stáhnout - Statistika II.Otevřít v novém okně - Statistika II. 22.3.2009 759.5 KB kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: Populace, Populace, výběr, intervaly spolehlivosti, hypotézy

autor: Pavel Kasal, a kol. | pracoviště: Oddělení informačních systémů | publikováno: 22.3.2009 | poslední úpravy: 7.6.2010
citace: Kasal Pavel, a kol.: Statistika II.. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 22.3.2009, poslední aktualizace 7.6.2010 [cit. 2019-06-18] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=105>.