Statistika IV.

Efektivita vyšetření. Deterministické metody. Pravděpodobnostní metody. Bayseova metoda.

ppt Statistika IV. Stáhnout - Statistika IV.Otevřít v novém okně - Statistika IV. 22.3.2009 7.49 MB kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: Pravděpodobnost, Bayesova věta, rozhodovací teorie, Deterministické metody, pravděpodobnostní metody, Bayseova metoda, rozhodovací strom

autor: Pavel Kasal, a kol. | pracoviště: Oddělení informačních systémů | publikováno: 22.3.2009 | poslední úpravy: 7.6.2010
citace: Kasal Pavel, a kol.: Statistika IV.. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 22.3.2009, poslední aktualizace 7.6.2010 [cit. 2018-11-16] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=103>.