Chirurgická léčba v dětské onkologii

Obecná onkologie - výukový materiál k prednáškám

Předměty/kurzy

autor: Josef Koutecký | pracoviště: Klinika dětské hematologie a onkologie | publikováno: 7.6.2010 | poslední úpravy: 7.6.2010
citace: Koutecký Josef: Chirurgická léčba v dětské onkologii. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 7.6.2010, poslední aktualizace 7.6.2010 [cit. 2018-09-19] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=999>.