Kalciofosfátový metabolizmus

Výukový materiál 5.roč.

ppt Kalciofosfátový metabolizmus Stáhnout - Kalciofosfátový metabolizmusOtevřít v novém okně - Kalciofosfátový metabolizmus 3.6.2010 8.68 MB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

Předměty/kurzy

autor: Petr Vlček | pracoviště: Klinika nukleární medicíny a endokrinologie | publikováno: 3.6.2010 | poslední úpravy: 3.6.2010
citace: Vlček Petr: Kalciofosfátový metabolizmus. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 3.6.2010, poslední aktualizace 3.6.2010 [cit. 2017-11-21] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=985>.