Nozokomiální nákazy

Výukový materiál, úvodní přednáška k problematice nozokomiálních nákaz. Původci nozokomiálních infekcí, cesty přenosu, vnímavost, specifické rizikové faktory, základní protiepidemická opatření, současná relevantní legislativa . Exogenní a endogenní nozokomiální infekce.

ppt Nozokomiální nákazy Stáhnout - Nozokomiální nákazyOtevřít v novém okně - Nozokomiální nákazy 31.10.2013 215 KB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

Předměty/kurzy

Klíčová slova: nákazy, nozokomiální

autor: Dana Göpfertová | pracoviště: Ústav epidemiologie | publikováno: 31.5.2010 | poslední úpravy: 31.10.2013
citace: Göpfertová Dana: Nozokomiální nákazy. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 31.5.2010, poslední aktualizace 31.10.2013 [cit. 2019-04-21] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=971>.