Epidemiologický výzkum

Základní designy epidemiologických studií. Deskriptivní charakteristiky, osoba, místo, čas a jejich užití při třídění dat. Studie observační  (studie průřezové, studie případů a kontrol, studie kohortové) a studie intervenční, uvedeno s konkrétními příklady již publikovaných studií. Asociace a kauzalita . Výukový materiál ve formě prezentace a nebo e-learningového kurzu. pro přístup k formě e-learningu si vyžádejte přístupové údaje na Ústavu epidemiologie.

pdf Epidemiologický výzkum Stáhnout - Epidemiologický výzkumOtevřít v novém okně - Epidemiologický výzkum 31.10.2013 18.57 MB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License
Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence
html Epidemiologický výzkum Přejít - Epidemiologický výzkumOtevřít v novém okně - Epidemiologický výzkum 31.10.2013 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Předměty/kurzy

Klíčová slova: výzkum, epidemiologický

autor: Dana Göpfertová | pracoviště: Ústav epidemiologie | publikováno: 31.5.2010 | poslední úpravy: 31.10.2013
citace: Göpfertová Dana: Epidemiologický výzkum. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 31.5.2010, poslední aktualizace 31.10.2013 [cit. 2017-09-25] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=957>.