Léčba infekcí močových cest

Výukový materiál

doc Léčba infekcí močových cest Stáhnout - Léčba infekcí močových cestOtevřít v novém okně - Léčba infekcí močových cest 26.5.2010 29.5 KB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

Předměty/kurzy

Obor:

autor: Kateřina Bartoníčková | pracoviště: Urologická klinika | publikováno: 26.5.2010 | poslední úpravy: 30.5.2010
citace: Bartoníčková Kateřina: Léčba infekcí močových cest. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 26.5.2010, poslední aktualizace 30.5.2010 [cit. 2017-09-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=919>.