Přihlášení do vkládací části portálu

- pro vkládání příspěvků je nutno se zaregistrovat - postup:
klepněte na Přihlásit se - vyplňte údaje v registračním formuláři. Pokud chcete vložit článek, musíte se přihlásit těmito údaji. Přihlášení s registračními údaji opravňuje pouze ke vkládání příspěvků, nikoliv k prohlížení příspěvků s nastavením vyšší úrovně oprávnění nežli "kdokoliv".

autor: Jitka Feberová | publikováno: 17.5.2010 | poslední úpravy: 1.7.2010
citace: Feberová Jitka: Přihlášení do vkládací části portálu. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 17.5.2010, poslední aktualizace 1.7.2010 [cit. 2017-11-24] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=878>.

• Očkování  (blechova.z@seznam.cz, 14.6.2010, 17:58)
    pomůcka pro přehled očkování v ČR
  • Kineziologická analýza DMO - kazuistika  (PaedDr irena zounkova, Ph.D., 27.12.2011, 11:26)
    Výukový materiál předmět Kineziologie, téma Kineziologická anamnéza DMO