Přehled zdravotnických zařízení, která jsou zdravotní pojišťovny povinny nasmlouvat pojištěncům, podmínky smluv s pojišťovnami, organizace soustavy zdravotnických zařízení a poskytování péče v nich. Aktualizace odpovídající poslední novele Zákona o veřejném zdravotním pojištění z roku 2011, resp. 2012.Aktualizace dle posledních legislativních změn v roce 2013.

Soustava zdravotnických zařízení 11.9.2013 109 KB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License
 Soustava zdravotnických zařízení 17.5.2010 uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License