Komplexní péče v dětském věku

Seznámení s obsahem preventivních prohlídek a screeningových vyšetření v dětském věku. Základní požadavky preventivních prohlídek v jednotlivých obdobích dětského věku od narození až do 19 let dle současné platné legislativy platné od 1.4.2012. Rozdělení dětského věku, rizika různých stavů a onemocnění typická pro jednotlivá věková období.Srovnání některých demografických údajů u nás a ve světě jako ukazatelů kvality pediatrické péče aktualizované dle posledních statistických údajů .

ppt Komplexní péče v dětském věku Stáhnout - Komplexní péče v dětském věkuOtevřít v novém okně - Komplexní péče v dětském věku 31.10.2017 194 KB kdokoli Creative Commons License
Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence
html Komplexní péče v dětském věku Přejít - Komplexní péče v dětském věkuOtevřít v novém okně - Komplexní péče v dětském věku 14.3.2012 uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

Klíčová slova: dítě, preventivní prohlídky, screening v dětském věku

autor: Petr Kašpar | pracoviště: Ústav veřejného zdravotnictví a preventivního lékařství | publikováno: 17.5.2010 | poslední úpravy: 31.10.2017
citace: Kašpar Petr: Komplexní péče v dětském věku. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 17.5.2010, poslední aktualizace 31.10.2017 [cit. 2017-11-25] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=873>.