Kontinuální zvyšování kvality v poskytování zdravotní péče

Metody zvyšování kvality poskytování zdravotní péče, sledování úrovně kvality zdravotní péče.

Klíčová slova: zdravotnictví, kvalita, řízení kvality

autor: Otakar Buda | pracoviště: Ústav veřejného zdravotnictví a preventivního lékařství | publikováno: 17.5.2010 | poslední úpravy: 1.7.2010
citace: Buda Otakar: Kontinuální zvyšování kvality v poskytování zdravotní péče. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 17.5.2010, poslední aktualizace 1.7.2010 [cit. 2019-09-16] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=862>.

• dotaz  (zehunka@centrum.cz, 30.9.2010, 16:59)
    Pane doktore, říká Vám něco název obce Žehuň? Děkuji - Kateřina Eliášová
    • RE: dotaz  (anonymní, 30.8.2011, 8:08)
      Žehuň? Tak to mi říká: kromě toho, na co se ptáte, je tam obora s bílými jeleny. Pozdravujte maminku. Buda