Česká lékařská komora

Výukový materiál pro 4. ročník Veřejné zdravotnictví. Aktualizovaná verze dle současné platné legislativy. Organizace a struktura České lékařské komory, její úloha, přehled základních stavovských předpisů. Historický přehled vzniku, vývoje a znovuobnovení stavovské lékařské organizace.Seznámení se základními předpisy České lékařské komory.

ppt ceska lekarska komora Stáhnout - ceska lekarska komoraOtevřít v novém okně - ceska lekarska komora 10.10.2016 252.5 KB uživatel na příslušné fakultě
Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence
html Česká lékařská komora Přejít - Česká lékařská komoraOtevřít v novém okně - Česká lékařská komora 5.5.2010 kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: lékařská komora, komora

autor: Petr Kašpar | pracoviště: Ústav veřejného zdravotnictví a preventivního lékařství | publikováno: 5.5.2010 | poslední úpravy: 10.10.2016
citace: Kašpar Petr: Česká lékařská komora. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 5.5.2010, poslední aktualizace 10.10.2016 [cit. 2017-09-25] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=729>.