WikiSkripta

Nový zdroj výukových materiálů v síti Mefanet.

Vytvářet články ve Wikiskriptech mohou studenti všech lékařských fakult v ČR a SR. Na jednotlivých fakultách fungují redakční týmy, které vám pomohou s editací příspěvků. Kdokoliv, kdo by měl hlubší zájem o tuto práci se může po zaškolení stát fakultním redaktorem Wikiskript pro 2.LF (v případě zájmu pište na: MUDr. Jitka Feberová).

Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence
html WikiSkripta Přejít - WikiSkriptaOtevřít v novém okně - WikiSkripta 16.4.2010 kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: wikiskripta

autor: Jitka Feberová | publikováno: 16.4.2010 | poslední úpravy: 9.3.2011
citace: Feberová Jitka: WikiSkripta. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 16.4.2010, poslední aktualizace 9.3.2011 [cit. 2017-11-18] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=728>.