Nová verze prezentace, která se zabývá problematikou specializačního postgraduálního vzdělávání pracovníků ve zdravotnictví, lékařů i nelékařských povolání. reflektuje na změny, které jsou legislativně zakotveny od 1.2017. Je upraven počet vzdělávacích oborů pro lékaře, rozsah práce ve zdravotnickém zařízení, které může vykonávat absolvent lékařské fakulty po promoci a dále v průběhu svého specializačního vzdelávání. Podmínky složení atestatční zkoušky.

Změny se týkají i nelékařských zdravotnických pracovníků, mění se podmínky práce zdravotní sestry, zavádí se nový obor praktická sestra.

Postgraduální a specializační vzdělávání pracovníků ve zdravotnictví 3.1.2019 228 KB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License