2.lékařská fakulta
Projekt MEFANET (MEdical FAculties Educational NETwork)

Primární péče o děti a dorost v ČR

Primární péče o děti a dorost v ČR

Koordinovaná komplexní zdravotně-sociální péče poskytovaná zejména zdravotníky jak na úrovni prvního kontaktu občana se zdravotnickým systémem, tak na základě dlouhodobě kontinuálního přístupu k jednotlivci.
Souborem činností souvisejících s podporou zdraví, prevencí, vyšetřováním, léčením, rehabilitací a ošetřováním. Tyto činnosti jsou poskytovány co nejblíže sociálnímu prostředí pacienta a respektují jeho biopsychosociální potřeby.
 


Přílohy:
Příloha   Datum Velikost Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence
pptx Primární péče o děti a dorost v ČR Stáhnout - Primární péče o děti a dorost v ČROtevřít v novém okně - Primární péče o děti a dorost v ČR 22.5.2018 4.45 MB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License
 

Předměty/kurzy

Klíčová slova: primární péče, děti a dorost


Creative Commons LicenseObsah článku podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko
autor: Hana Cabrnochová | pracoviště: Pediatrická klinika | publikováno: 22.5.2018 | poslední úpravy: 22.5.2018
citace: Cabrnochová Hana: Primární péče o děti a dorost v ČR. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 22.5.2018, poslední aktualizace 22.5.2018 [cit. 2020-08-15] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=2195>.
 

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek:

Autor / e-mail: [ přihlášení/ověření uživatele ]
Titulek:
Text:
 
 Přidat štítek:   Štítek odeslán, děkujeme