Zákoník práce

Pracovní poměr, obsah pracovní smlouvy, doba určitá, doba neurčitá, přeřazení na jinou práci, vstupní lékařská prohlídka, zkušební doba, bezpečnost práce, kategorie prací, změny pracovního poměru, zdravotní způsobilost, pracovní úraz, nemoc z povolání, výpovědní doba, odstupné, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti, pracovní doba a doba odpočinku, atd.

pptx Zákoník práce Stáhnout - Zákoník práceOtevřít v novém okně - Zákoník práce 9.1.2017 126.82 KB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License
pptx Zákoník práce Stáhnout - Zákoník práceOtevřít v novém okně - Zákoník práce 9.1.2017 231.43 KB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

Klíčová slova: Zákoník práce, pracovní poměr

autor: Eva Pýchová | pracoviště: Ústav veřejného zdravotnictví a preventivního lékařství | publikováno: 9.1.2017 | poslední úpravy: 9.1.2017
citace: Pýchová Eva: Zákoník práce. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 9.1.2017, poslední aktualizace 9.1.2017 [cit. 2017-06-25] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=2191>.