Zákon o zaměstnanosti

Ministerstvo práce a sociálních věcí, krajská pobočka Úřadu práce, evidence uchazečů o zaměstnání, osoba se zdravotním postižením, osoba zdravotně znevýhodněná, zprostředkování zaměstnání, agentury práce, dávky v nezaměstnanosti, veřejně prospěšné práce, veřejná služba, zákon o hmotné nouzi, práva a povinnosti uchazečů o zaměstnání, atd.

pptx Zákon o zaměstnanosti Stáhnout - Zákon o zaměstnanostiOtevřít v novém okně - Zákon o zaměstnanosti 9.1.2017 132.22 KB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

Klíčová slova: Zákon o zaměstnanosti

autor: Eva Pýchová | pracoviště: Ústav veřejného zdravotnictví a preventivního lékařství | publikováno: 9.1.2017 | poslední úpravy: 9.1.2017
citace: Pýchová Eva: Zákon o zaměstnanosti. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 9.1.2017, poslední aktualizace 9.1.2017 [cit. 2017-08-18] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=2190>.