Prezentace popisuje systém zdravotní péče v České republice, vývoj systému po roce 1989, zohledňuje nejnovější novelizaci zákona o veřejném zdravotním pojištění. Struktura systému zdravotnictví v ČR, systém veřejného zdravotního pojištění, povinnosti a práva pojištěnců a zdravotnických zařízení.Podmínky provozování státních a nestátních zdravotnických zařízení. Soustava zdravotnických zařízení. Hrazená a nehrazená zdravotní péče, poskytování lázeňské péče.Obsah preventivní zdravotní hrazené péče.

Zdravotní péče v ČR Novelizace 31.10.2017 319.5 KB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License
 Zdravotní péče v ČR 2015 Novelizace 29.9.2015 uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License