Podklady pro sociologické semináře

Podklady pro sociologické semináře - souhrn poznatků odborné literatury, jež jsou oporou při diskuzích o etických a společnských otázkách zdravotnictví a medicíny podklady pro sociologické semináře.

­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­  ­  ­  ­  ­  ­  ­

Klíčová slova: sociologie medicíny, lékařská etika, práva pacientů

autor: Eva Křížová | publikováno: 8.4.2014 | poslední úpravy: 8.4.2014
citace: Křížová Eva: Podklady pro sociologické semináře. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 8.4.2014, poslední aktualizace 8.4.2014 [cit. 2017-09-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=2094>.