Virostatika a antituberkulotika

Přednáška prim. MUDr. Otakara Nyče, Ph.D. "Virostatika a antituberkulotika" poskytuje přehled hlavních skupin antiinfektiv, mechanismus a spektrum účinku, hlavní indikace, pozice v současné léčbě infekčních nemocí, výskyt nežádoucích účinků a další rizika spojená s jejich používáním.

ppt Virostatika a antituberkulotika Stáhnout - Virostatika a antituberkulotikaOtevřít v novém okně - Virostatika a antituberkulotika 28.12.2013 440 KB kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: virostatika, antituberkulotika

autor: Otakar Nyč | pracoviště: Ústav lékařské mikrobiologie | publikováno: 28.12.2013 | poslední úpravy: 24.1.2014
citace: Nyč Otakar: Virostatika a antituberkulotika. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 28.12.2013, poslední aktualizace 24.1.2014 [cit. 2017-11-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=2066>.