Antibiotika - principy používání, charakteristika základních skupin

Přednáška prim. MUDr. Otakara Nyče, Ph.D. "Antibiotika - principy používání, charakteristika základních skupin" poskytuje přehled hlavních skupin antiinfektiv, mechanismus a spektrum účinku, hlavní indikace, pozice v současné léčbě infekčních nemocí, výskyt nežádoucích účinků a další rizika spojená s jejich používáním.

ppt Antibiotika - principy používání, charakteristika základních skupin Stáhnout - Antibiotika - principy používání, charakteristika základních skupinOtevřít v novém okně - Antibiotika - principy používání, charakteristika základních skupin 28.12.2013 1.63 MB kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: antibiotika, principy používání

autor: Otakar Nyč | pracoviště: Ústav lékařské mikrobiologie | publikováno: 28.12.2013 | poslední úpravy: 28.12.2013
citace: Nyč Otakar: Antibiotika - principy používání, charakteristika základních skupin. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 28.12.2013, poslední aktualizace 28.12.2013 [cit. 2017-09-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=2065>.