Klinická mikrobiologie močových infekcí

Přednáška prim. MUDr. Otakara Nyče, Ph.D. "Klinická mikrobiologie močových infekcí" poskytuje přehled hlavních původců močových infekcí a infekcí sexuálně přenosných, jejich současný význam.  Ukazuje principy laboratorní diagnostiky, patogeneze a antimikrobní terapie.

ppt Klinická mikrobiologie močových infekcí Stáhnout - Klinická mikrobiologie močových infekcíOtevřít v novém okně - Klinická mikrobiologie močových infekcí 28.12.2013 6.08 MB kdokoli

Klíčová slova: močové infekce

autor: Otakar Nyč | pracoviště: Ústav lékařské mikrobiologie | publikováno: 28.12.2013 | poslední úpravy: 28.12.2013
citace: Nyč Otakar: Klinická mikrobiologie močových infekcí. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 28.12.2013, poslední aktualizace 28.12.2013 [cit. 2017-09-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=2064>.