Antimykotika

Přednáška prim. MUDr. Otakara Nyče, Ph.D. "Antimykotika" poskytuje přehled hlavních skupin antiinfektiv, mechanismus a spektrum účinku, hlavní indikace, pozice v současné léčbě infekčních nemocí, výskyt nežádoucích účinků a další rizika spojená s jejich používáním.

pptx Antimykotika Stáhnout - AntimykotikaOtevřít v novém okně - Antimykotika 28.12.2013 1.59 MB kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: antimykotika, účinky, indikace, nežádoucí účinky, rizika používání

autor: Otakar Nyč | pracoviště: Ústav lékařské mikrobiologie | publikováno: 28.12.2013 | poslední úpravy: 28.12.2013
citace: Nyč Otakar: Antimykotika. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 28.12.2013, poslední aktualizace 28.12.2013 [cit. 2017-11-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=2063>.