STD (Sexually transmitted diseases)

Přednáška prim. MUDr. Otakara Nyče, Ph.D. "STD" (Sexually transmitted diseases) poskytuje přehled hlavních původců močových infekcí a infekcí sexuálně přenosných, jejich současný význam. Ukazuje principy laboratorní diagnostiky, patogeneze a antimikrobní terapie.

ppt STD (Sexually transmitted diseases) Stáhnout - STD (Sexually transmitted diseases)Otevřít v novém okně - STD (Sexually transmitted diseases) 28.12.2013 1.74 MB kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: Sexually transmitted diseases

autor: Otakar Nyč | pracoviště: Ústav lékařské mikrobiologie | publikováno: 28.12.2013 | poslední úpravy: 28.12.2013
citace: Nyč Otakar: STD (Sexually transmitted diseases). Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 28.12.2013, poslední aktualizace 28.12.2013 [cit. 2017-11-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=2062>.