Respirační infekce

Přednáška prim. MUDr. Otakara Nyče, Ph.D.  "Respirační infekce" poskytuje přehled a významnost nejčastějších původců infekcí horních a dolních dýchacích cest.
Seznamuje s principy laboratorní diagnostiky těchto infekcí, ukazuje hodnocení významnosti rezistence k antibiotikům u nejvýznamnějších bakteriálních původců a strategii antibiotické léčby.

ppt Respirační infekce Stáhnout - Respirační infekceOtevřít v novém okně - Respirační infekce 28.12.2013 1.61 MB kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: respirační infekce

autor: Otakar Nyč | pracoviště: Ústav lékařské mikrobiologie | publikováno: 28.12.2013 | poslední úpravy: 28.12.2013
citace: Nyč Otakar: Respirační infekce. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 28.12.2013, poslední aktualizace 28.12.2013 [cit. 2017-11-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=2061>.