Neuroinfekce

Přednáška prim. MUDr. Jiřiny Hobstové, CSc. pojednává o neuroinfekčních onemocněních, jejich výskytu, původcích, diagnostice, léčbě, následcích, prevenci a profylaxi. Podrobněji se zabývá hnisavými a aseptickými meningitidami a encefalitidami, lymeskou boreliózou, klíšťovou encefalitidou a dalšími neuroinfekčními nemocemi.

ppt přednáška Stáhnout - přednáškaOtevřít v novém okně - přednáška 28.12.2013 18.33 MB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

Klíčová slova: neuroinfekční onemocnění

autor: Jiřina Hobstová | pracoviště: I. infekční klinika | publikováno: 23.12.2013 | poslední úpravy: 28.12.2013
citace: Hobstová Jiřina: Neuroinfekce. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 23.12.2013, poslední aktualizace 28.12.2013 [cit. 2017-09-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=2055>.