Chřipka a respirační infekce.

Virologická přednáška MUDr. Žampachové pojednává o virech způsobujících chřipku, klinickém průběhu, diagnostice a léčbě chřipky včetně rizika pandemie chřipky. Dále o běžně diagnostikovaných respiračních infekcích (adenovirus, RS virus, parainfluenza 1-3), chlamydiích a mykoplazmatech a exantémových infekcích.

ppt Chřipka a respirační infekce. Stáhnout - Chřipka a respirační infekce.Otevřít v novém okně - Chřipka a respirační infekce. 11.11.2013 791 KB kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: chřipka, exantémová onemocnění

autor: Eva Žampachová | pracoviště: Ústav lékařské mikrobiologie | publikováno: 11.11.2013 | poslední úpravy: 11.11.2013
citace: Žampachová Eva: Chřipka a respirační infekce.. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 11.11.2013, poslední aktualizace 11.11.2013 [cit. 2017-09-21] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=2032>.