Parazitologie II. Helmintární infekce

Parazitologická přednáška prof. RNDr. L. Kolářové, DrSc přehledně pojednává o helmintárních infekcích, jejich původcích, výskytu, diagnostice, vývoji, příznacích a fázích infekcí. Je doplněna zajímavými fotografiemi a obrázky (tasemnice, motolice, schistosomózy, hlístice a další.).

pdf Parazitologie II. Helmintární infekce Stáhnout - Parazitologie II. Helmintární infekceOtevřít v novém okně - Parazitologie II. Helmintární infekce 11.11.2013 11.05 MB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

Klíčová slova: helmintární infekce, tasemnice, motolice, hlístice

autor: Libuše Kolářová | publikováno: 11.11.2013 | poslední úpravy: 11.11.2013
citace: Kolářová Libuše: Parazitologie II. Helmintární infekce. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 2. Lékařské fakulty [online] 11.11.2013, poslední aktualizace 11.11.2013 [cit. 2017-09-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet-motol.cuni.cz/clanky.php?aid=2030>.